• absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-
  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-

معرفي شركت

شرکت مهندسی آبسان پالایش با درک حساسیت موضوع کم آبی در کشور عزیزمان و به منظور تامين آب سالم جهت مصارف صنايع مختلف، افزايش بهره‌وري كارخانجات، كاهش خطرات زيست محيطي و در نهايت كمك به حفظ بهداشت و سلامت جامعه مطالعات تخصصی خود را در زمینه اجرای روش های جدید تصفیه آب و فاضلاب آغاز و به حول و قوه الهی با تلفیق دانش فنی و سالها تجربه عملی متخصصان خود پروژه های تصفیه آب و فاضلاب را با جدیدترین متدهای دنیا به صورتEPC به انجام می رساند.
شرکت مهندسی آبسان پالایش مفتخر است که با اجرای موفقیت آمیز پروژه های متعدد خود در ایران و همچنین برقراری ارتباط مستمر با مراکز معتبر تصفیه آب و فاضلاب دنیا توانسته است به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های مهندسی آب و فاضلاب در کشور مطرح گردد.
این شرکت با بهره گیری از تیمی مجرب با تخصص های مهندسی برق، آب و فاضلاب، عمران، بهداشت محیط، صنایع و مکانیک در زمینه مشاوره های تخصصی، طراحی، ساخت و مونتاژ، نصب و راه اندازی، راهبری و نگهداری کلیه سیستم های تصفیه خانه های آب و فاضلاب و تجهیزات وابسته فعالیت می نماید. از طرفی دپارتمان بازرگانی این شرکت با داشتن تیمی متخصص در زمینه های مدیریت بازرگانی و تسلط بر زبانهای انگلیسی، فرانسه و آلمانی اقدام به واردات، تأمین قطعات و تجهیزات تخصصی انواع تصفیه خانه های آب و فاضلاب می نماید.

زمینه های کاری:
بازیافت پساب، تصفیه مجدد و تولید آب صنعتی
تصفیه خانه هاي آب
تصفیه خانه هاي فاضلاب
خطوط انتقال آب و فاضلاب
ایستگاه های پمپاژ
مخازن بتنی و ابنیه
مشاوره و تامين قطعات

چارت سازمانی

مدیریت فنی و اجرایی با در اختيار داشتن مدیر مهندسی، مدیران پروژه و مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه ، مدیرت کارخانه ، مدیریت QC و مدیریت R&D توان بالای فنی و اجرایی شرکت آبسان پالایش را بصورت دستورالعمل های مدون و مطابق با اصول حرفه ای کار پروژه به سرانجام میرساند. انجام مهندسی پروژه مطابق با زمانبندی و در نظر گرفتن کیفیت انجام پروژه با جلب رضایت کارفرما مطلوب و مورد نظر خواهد بود .

واحد مناقصات و توسعه بازار شرکت مهندسی آبسان پالایش، به عنوان قلب تپنده شركت، مأموريت دارد تا با آگاهی و نیازسنجی پروژه ها و طرح های صنعتی در حوزه آب، پساب و فاضلاب، نسبت به معرفی خدمات قابل ارائه در بخشهای طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات پروژه، ساخت سیستم ها و پکیج های صنعتی و اجرا و بهره برداری پروژه ها و همچنین حضور در بخشهای پژوهش و توسعه و اصلاح ساختارهای زیربنایی در صنایع فولادی و معدنی، نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی و داروسازی و … اقدام نماید.
حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی و معرفی خدمات و توانمندیهای فنی، بازرگانی و اجرایی، برگزاری کنفرانس و همایش های تخصصی (با حضورمتخصصین صنعت آب و فاضلاب)، برگزاری دوره های آموزشی برای کارفرمایان و بهره برداران از راهکارهای توسعه بازار جهت معرفی آخرین فناوری ها و تجهیزات به روز صنعت آب و فاضلاب، تعمیق و نهادینه سازی دانش، افزایش راندمان در حذف آلاینده های زیست محیطی، ارائه رویکردهای کاهش دورریز پلنت های صنعتی، رونمایی از آخرین دستاوردهای پروژه ها، معرفی راهکارهای نوین بومی و بین المللی و … در شرکت مهندسی آبسان پالایش می باشد.

تامین تجهیزات پروژه ها توسط منابع معتبر و برند های جهانی در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین جلب رضايت كارفرمايان و مشتريان، داشتن ارتباط مستمر با مشتريان به منظور آگاهي از نظرات آنها در مورد دستگا‌ه‌هاي نصب شده، پاسخگويي به سوالات آنها و در صورت لزوم اعزام كارشناسان شركت جهت بررسي و رفع ايراد دستگاه هاي نصب شده از وظایف و تعهدات واحد مذکور می باشد. اين واحد تمامي تلاش خود را در جهت ايجاد رضايت مشتريان بكار برده و در تمامي روزهاي هفته آماده پاسخگويي به مشتريان گرامي مي‌باشد. اين واحد در دوره‌هاي زماني مشخص و در قالب فرم‌هاي نظرسنجي اقدام به جمع‌آوري نظرات، پيشنهادات و انتقادات مشتريان نموده و آنها را پس از دسته‌بندي در جلسات عمومي شركت به بحث و تبادل نظر گذاشته و با يافتن راهكارهاي مناسب، ارائه خدمات به كارفرمايان و مشتريان عزيز شركت را بهبود مي‌بخشد.

سازمانهایی که بالاترین سطح عملکرد را دارند دارای نوعی برنامه استراتژیک بوده و آن را به اجرا درآورده اند. برای موفقیت سازمان نیاز به یک نقشه راه وجود دارد و یک طرح استراتژیک که جهت حرکت را تعیین کرده و به تمرکز کارکنان بر روی اهداف کمک می کند، این طرح اهداف مشخص را تعیین کرده وفعالیتهای مورد نیاز برای دستیابی به آنها را نیز مشخص می کندو همینطور وجود یک طرح استراتژیک به هماهنگی واحدهای مختلف سازمان نیز کمک میکند . وجود یک طرح استراتژیک باعث می شود که بر روی اهداف مهمتر متمرکز شود و منابع محدود خود را صرف رسیدن به آنها کند.
فواید وجود یک برنامه استراتژیک مورد نیاز که مهمترین مزایای آن تنظیم جهت و اولویت، هم جهت نمودن همه واحدها و افراد سازمان، ساده سازی فرایند تصمیم گیری، تخصیص بهینه منابع سازمانی، وسیله ای برای ارتباط و ارسال پیام می باشد .
تولید دستورالعمل های مطابق با اصول استاندارد این حوزه در کنار رعایت الزامات شرکت پروژه و پایش های دوره ای از تعهدات واحد مذکور می باشد .

سیاست این واحد به کارگیری و جذب نیروهای متخصص با مدارج دانشگاهی معتبر و پرورش آنها در کنار سایر افراد با تجربه و خبره در این صنعت می باشد . ارزیابی عملکرد دوره ای توسط این واحد و عارضه یابی صورت گرفته در زمینه های عمومی و تخصصی فضای مناسبی را جهت رشد علمی و تجربه پرسنلی قرار داده است .
طرح طبقه بندی پرداخت های حقوق متناسب با عرف جامعه در بین طبقات پرسنلی ایجاد توازن نموده است که باعث کم شدن دغدغه های مالی و اقتصادی پرسنل گردیده و همچنین چیدمان تجهیزات ، لوازم اداری و رنگ بندی طبق برندینگ مجموعه، اجرای دستور عمل های 5S پیاده سازی بستری آرام و امن جهت فرایند انتقاد، پیشنهاد و ارایه راه کار توسط کلیه طبقات پرسنل که حس مشارکت و نوع آوری و تقویت کاری تیمی را بهبود می نماید .

وظایف کلی مدیران مالی بودجه بندی، تأمین منابع مالی، ارزیابی پروژه های سرمایه ای، طرح ریزی و اجرای سیاست های مالی، ثبت و نگهداری و پردازش تمام اطلاعات مالی با توجه به رعایت اصول و قوانین و آیین نامه ها با اعمال کنترل های لازم در جهت سلامتی کار سازمان و اخذ تصمیمات مؤثر و بهینه برای مدیران ارشد سازمان می باشد.

  • absun-absunpalayesh-absunwater-zolal-آبسان-آبسان پالایش- زلال خاورمیانه- زلال ایران-

گواهینامه ها

امکانات شرکت

بیش از 900 متر در 6 طبقه زیربنای اداری در تهران مشتمل بر فضای پیش بینی شده جهت توسعه ی سریع ستادی
این شرکت را قادر ساخته است تا در کمترین زمان ممکن بتواند نیروهای ستادی خود را جهت طراحی و سخت و مدیریت پروژه های عظیم با رعایت آخرین استاندارد های جهانی مدیریت منابع انسانی به دو برابر ظرفیت افزایش دهد.

در اختیار داشتن یکی از مجهز ترین آزمایشگاه های آب و اتوپسی ممبران این شرکت را قادر ساخته تا علاوه بر تامین نیاز مشتریان به اطلاعات آنالیز آب و اتوپسی ممبران بخشی از طرح های تحقیقاتی را پیش برده همچنین اهداف خود را در تربیت نیروی انسانی متخصص پیش می برد.

کارخانه ساخت و تولید شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش با بیش از 6000 مترمربع فضا یکی از مجهز ترین کارخانه های ساخت و مونتاژ در نوع خود است. مدیریت کارخانه و مجموعه ی انبارهای شرکت آبسان پالایش، بر پایه آخرین استاندارد های جهانی موجب شده تا سلامت کارکنان و کیفیت محصولات در کنار یکدیگر مورد توجه قرار گرفته و کارخانه ساخت و تولید مرکزی به عنوان محیطی پویا پروژه های شرکت را پشتیبانی نماید.
کارخانه شرکت مهندسی آبسان پالایش با در اختیار داشتن تجهیزات سبک و سنگین متعدد مانند انواع جرثقیل ها، ماشین آلات صنعتی نظیر دستگاههای جوش و برش و همچنین تجهیزات حفاظتی از توان اجرائی بالایی برخوردار بوده و قادر است تا در کمترین زمان ممکن عملیات ساخت، مونتاژ و پشتیبانی پروژه ها را به انجام برساند. ساخت تمامی تجهیزات مورد استفاده در پروژه های صنعت آب و فاضلاب نظیر انواع فیلترهای تحت فشار(نظیر فیلترهای شنی، کربن اکتیو، سختگیر، ستونهای رزینی و …)، انواع پکیج ها و سیستم های RO، UF، NF و ….، انواع پکیج های تزریق، انواع سیستم ها و پکیج های فاضلاب، پلهای لجن روب ( رفت و برگشتی و دوار)، انواع چربی گیر و …. در کارخانه آبسان پالایش مطابق با نقشه های Detail Drawings و با انجام کلیه بازرسی های کیفی حین ساخت بر طبق مدرک ITP مختص پروژه صورت می پذیرد.

مجموعه ی انبارها متشکل از انبارهای مرکزی و انبارهای منطقه ای با وسعت 3000 متر مربع بر پایه به روز ترین متدهای اتوماسیون با سرعت بالایی به انجام وظایف خود می پردازد. اتوماسیون انبارها موجب شده تا زمان تحویل محصولات به نحو موثری کاهش پیدا کرده و مدیریت واحدی بر دارایی منابع برقرار باشد.

دفتر بین الملل آبسان پالایش واقع در شهر پاریس گذرگاه تعاملات بین المللی شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش با بزرگترین نهاد ها و شرکت های جهان می باشد. دفتر بین الملل آبسان پالایش با تکیه بر نیروهای توانمند خود در خارج از کشور، توانسته است مذاکرات موفقی را با شرکت های مهندسی بین المللی برای واردات آخرین دستاوردهای فناوری و دانش آب و فاضلاب به انجام رساند، همچنین افزودن محصولات پیش رفته ی مهندسی از تولید کنندگان بین المللی به سبد محصولات شرکت از دیگر موفقیت های دفتر بین الملل آبسان پالایش در پاریس است.

شرکای جهانی ما (Joint and Technical Partner)

اهم کارفرمایان