ساخت و عرضه ی هوزیگ های استیل جهت فیلتراسیون آب

* قیمت رقابتی
* ساخت طبق استاندارد ASME
* دارای تائیدیه های ساخت و تست جوش
* قابل ارائه از 5 تا 21 المان و بالاتر به صورت سفارشی
* قابل استفاده ی انواع فیلترکارتریج های 10، 20، 30 و 40 اینچی

جهت انتخاب بهینه ی هوزینگ در پروژه های خود با کارشناسان فنی ما مشورت نمائید.
تلفن 22810002

لیست محصولات

مدل : SHD

مدل : HD

مدل : LD

نحوه انتخاب هوزینگ ها:

عوامل اصلی تاثیر گذار در انتخاب هوزینگ ها به ترتیب الویت: میزان مصرف ، فشار و قطر لوله آب است.

میزان مصرف آب : هرچه میزان مصرف آب بیشتر باشد هوزینگ بزرگتری باید انتخاب شود. در مطالب فوق الذکر در قسمت انواع هوزینگ ها ، اندازه آنها به ترتیب از کوچک به بزرگ آورده شده. در این باره با مشاوران فنی ما مشورت کنید.

فشار آب : هر چه نیاز به فشار آب بیشتری باشد یا این که احتمال می دهیم در اثر استفاده از فیلتر با افت فشار آب مواجه شویم باید از فیلتر بزرگتری استفاده شود. در مطالب فوق الذکر در قسمت انواع فیلترها ، اندازه آنها به ترتیب از کوچک به بزرگ آورده شده.

قطر لوله آب : محل ورودی و خروجی آب در هر کدام از هوزینگ ها قطر متفاوتی دارد. گاهی لازم است هوزینگی انتخاب شود که دهانه ورودی و خروجی آب، قطری برابر با قطر لوله آب محل مصرف داشته باشد. همچنین ممکن است برای افزایش فشار نیاز به هوزینگی با دهانه ورود و خروج آب بزرگتری نسبت به قطر لوله آب داشته باشیم، در این صورت از تبدیل های مخصوص در محل اتصال لوله با هوزینگ می توان استفاده نمود.

انواع هوزینگ ها بر اساس جنس (استنلس استیل 304 و 316)، تعداد فیلتر(یک یا چند المانه) و قطر و ارتفاع طبقه بندی می شوند: جدول رو به رو نحوه ی نام گذاری هوزینگ های شرکت آبسان پالایش را بر اساس معیارهای گفته شده نشان می دهد.

نحوه ی نام گذاری هوزینگ ها

لیست محصولات: