مواد شیمیایی اسمز معکوس RO

توضیحات: ضد رسوب و گرفتگی در سیستم های اسمز معکوس با نرخ بازیافت بالا
نوع آب ورودی: آب لب شور | آب دریا | فاضلاب
موثر در برابر: CaCO3 LSl | Mg(OH)2 | CaSO4 | Ca(PO4)3 | CaF2 | BaSO4 | SrSO4 | IRON | HEAVY METALS | SILICA |

توضیحات: ضد گرفتگی (Antifoulant) برای استفاده ی سیستم های اسمز معکوس با نرخ بازیافت بالا
نوع آب ورودی: آب لب شور | آب دریا
موثر در برابر: CaCO3 LSl | Mg(OH)2 | CaSO4 | BaSO4 | IRON | HEAVY METALS | SILICA |

 

توضیحات: ممانعت کننده ی رسوب گذاری (Scale Inhibitor)
نوع آب ورودی: آب لب شور | آب دریا
موثر در برابر: CaCO3 LSl | CaSO4 | IRON | HEAVY METALS

 

توضیحات: ممانعت کننده ی رسوب گذاری (Scale Inhibitor) در سیستم های اسمز معکوس دریایی (SWRO) با نرخ بازیافت بالا
نوع آب ورودی: آب لب شور | آب دریا
موثر در برابر: CaCO3 LSl | CaSO4 | CaF2 | IRON | HEAVY METALS |

 

توضیحات: بایوساید (Biocide) و ضد بایوفیلم جهت مصارف صنعتی و غذائی
نوع آب ورودی: آب لب شور | آب دریا | فاضلاب
موثر در برابر: | PARTICULATE MATTER | ORGANICS |

متروی اهواز – شرکت کیسون

 

طرح متروی اهواز، در سال ۱۳۸۰ به تصویب رسید که در حال حاضر عملیات اجرایی خط یک آن آغاز شده‌است. پیمانکار این خط شرکت کیسون می باشد.
به منظور حذف سختی آب در پروژه ی احداث مترو اهواز، شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش، پکیج های سختی گیری آب خام را طراحی و راه اندازی کرده است. در این پروژه دو دستگاه سختی گیری رزینی فایبرگلاس به ظرفیت های 34 و 17 متر مکعب بر ساعت طراحی، ساخت، نصب و اجرا شده است.

 

مجتمع صنايع چوب و کاغذ ايران (چوکا) در سال 1352 در کيلومتر سي و چهار جاده بندر انزلي به آستارا تاسيس و عمليات اجرايي و ساختماني آن در سال 1357 به پايان رسيد.
با توجه به نیاز این شرکت به آب صنعتی، شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش با بهره‌گیری از آخرین فن‌آوری‌های روز دنیا و متخصصین مجرب در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های تصفیه آب، سیستم اسمز معکوس (RO) را راه اندازی و اجرا کرده است.
طراحی ، ساخت ، اجرا ، نصب ، راه اندازی و آموزش های مربوط به تصفیه خانه ی آب شرکت صنايع چوب و کاغذ ايران (چوکا)، به روش BW RO به ظرفیت 2500 مترمکعب بر روز به همراه فیلتر های شنی و کربنی و کلیه عملیات مربوط به طراحی ، برنامه نویسی و مونتاژ تابلو های برقی و کنترلی انجام شده است.

پروژه احداث کارخانه تولید کنسانتره سنگ‌آهن گلفا به ظرفیت 4 میلیون تن در سال، واقع در مجتمع گل‌گهر سیرجان به صورت طرح و ساخت تعریف شده‌است.
طبق نیاز این مجموعه به آب صنعتی، شرکت آبسان پالایش با دارا بودن کادر فنی و مهندسی مجرب به عنوان طراح و مجری پروژه تصفیه آب می باشد. در این پروژه، سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس SWRO به ظرفیت 20 مترمکعب بر ساعت به صورت EPC راه اندازی و بهره برداری شده است.

مجتمع مس خاتون آباد

تامین آب صنعتی (دمین) مورد نیاز پروژه احداث مجتمع مس خاتون آباد شرکت ملي صنايع مس ايران در راستاي استفاده بهينه از منابع و معادن مس کشور، اقدام به احداث خط توليد مس آندي در منطقه خاتون آباد کرده است. مجتمع مس خاتون اباد در غرب استان کرمان واقع شده که شریان حیاتی صنایع مس ایران می باشد. مکان انتخاب شده با در نظر گرفتن امکانات دسترسي به منابع مواد اوليه، بازار مصرف داخلي و خارجي(چین)، راههاي ارتباطي، پروژه هاي راه آهن و دسترسي به منابع انرژي است.هزارتن کاتـد، سالانه بـه روش الکتروریفاینینگ در این مجتمع تولید می شود که در این روش برای ساخت محلول الکترولیت اسید سولفوریک و سولفات مس ، شستشوی کاتد، شستشوی آند قراضه و همینطور برای شستشوی سلها و لجن کف آن، به آب بدون یون احتیاج است که EC (هدایت التریکی) آن تقریبا صفر باشد. در راستای تامین آب صنعتی (بدون یون) مورد نیاز پروژه مجتمع مس خاتون آباد، سیستم RO-DM توسط شرکت فنی و مهندسی ابسان پالایش راه اندازی شده است.دورنمای پروژهاین تصفیه خانه، به فاصله ی 30 کیلومتری شرق شهرستان شهربابک واقع شده است که تمام نیاز مجتمع به آب صنعتی(دمین) برآورده می شود.
داده های مورد نیاز طراحی با توجه به طرح شرکت ملی صنایع مس ایران توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش استحصال گردید.

داده های مورد نیاز طراحی با توجه به طرح شرکت ملی صنایع مس ایران توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش استحصال گردید.

با توجه به نیاز مجتمع مس خاتون آباد به 30 متر مکعب در ساعت آب صنعتی(دمین)، شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش، سیستم تصفیه آب به روشRO-DM را طراحی و راه اندازی کرده است که براساس آنالیز آب خام ورودی و بر مبنای TDS:295ppm می باشد. در نهایت غلظت اﻣﻼح ﻣﺤﻠﻮل به 2 ﻣﯿﻠﯽﮔﺮم در ﻟﯿﺘﺮ بر حسب بی کربنات کاهش می یابد.

سیستم تصفیه آب از 3 بخش کلی تشکیل شده است:

1-پیش تصفیه
پیش تصفیه آب خام ورودی جهت تامین آب مورد نیاز ورودی سیستم RO با کیفیت و ضوابطی که شرکت سازنده ممبران مشخص می نماید طراحی شده است. مراحل پیش تصفیه به صورت زیر است:
سیستم ترزیق کلر
فیلترهای دوال مدیا(شنی-کربنی)
سیستم ترزیق آنتی اسکالانت
فیلترهای کارتریج(5میکرون)

 

2-تصفیه
تصفیه آب با استفاده از روش اسمز معکوس(RO) انجام می گیرد. غشای سیستم RO همانند مانعی در برابر نمکها، مولکولهای غیر آلی و مولکولهای آلی با جرم مولکولی بیشتر از 100 محلول در آب عمل می کند.

 

سیستم تصفیه آب اسمز معکوس (RO)

 

3-تصفیه پیشرفته
این واحد شامل بخش دگازر، ستونهای تبادل یونی، بخش احیای رزین، ذخیره سازی اسید و سود، خنثی سازی می باشد.
آب دﻣﯿﻦ ﺧﺮوﺟﯽ از میکسد بد در ﻣﺨﺰن ذﺧﯿﺮه می شود که به مصرف بویلرها برای جلوگیری از رسوب حرارتی و خوردگی، ساخت محلول الکترولیت، شستشوی محلول الکترولیت، شستشوی کاتد، شستشوی آند قراضه، شستشوی سل ها و لجن کف آن در مجتمع مس خاتون آباد می رسد.

پتروشیمی تخت جمشید

سیستم تصفیه آب بلودان برج خنک کننده پتروشیمی تخت جمشید ماهشهر به روش

مجتمع پتروشیمی تخت‌جمشید (TJPC) تولید کننده الاستومر استایرن بوتا‌دین رابر (SBR) و پلی بوتا دین رابر (PBR)است. سهم عمده‌ای از بهای تمام‌شده محصول پتروشیمی مربوط به هزینه‌های سرویس‌های جانبی شامل بخار، آب خنک‌کننده و Chiller Water می‌باشد، به این دلیل مجتمع پتروشیمی تخت جمشید برآن شد تا با هدف کاهش هزینه و قیمت تمام‌شده محصول، بیش از 80% آب خروجی از برج‌های خنک‌کننده را تصفیه کند و بطور مجدد به سیستم باز گرداند ، از این رو ضمن کاهش هزینه سرویس‌های جانبی و بهای تمام‌شده محصول نهایی از هدر رفتن آب نیز جلوگیری می‌کند.

در همین راستا، سیستم تصفیه آب خروجی از برجهای خنک کننده به روش اسمز معکوس(RO) توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش طراحی و راه اندازی شده است.

این تصفیه خانه در پتروشیمی تخت جمشید، بندر ماهشهر، منطقه ویژه، سایت 2 واقع شده است، که بخشی از آب مورد نیاز پتروشیمی تخت جمشید را تامین می کند.

داده های مورد نیاز طراحی با توجه به طرح پتروشیمی تخت جمشید ایران توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش استحصال گردید.

شرح فعالیتبا توجه به هدف مجتمع تخت جمشید در کاهش هزینه و جلوگیری از هدر رفتن آب بلودان برج های خنک کننده، شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش سیستم تصفیه ی آب به روش اسمز معکوس را ارائه داده است. مبتنی بر این روش 11.5 متر مکعب بر ساعت آب تصفیه شده جهت مصارف صنعتی تامین می شود. طراحی تصفیه خانه ی پتروشیمی تخت جمشید بر مبنای TDS:295ppm در سه مرحله کلی انجام شده است که به شرح زیر می باشد:

1-سیستم پیش تصفیه
شامل:
سیستم ذخیره آب خوراک و ایستگاه پمپاژ
سیستم تزریق آلومینیم سولفات
سیستم تزریق پلی الکترولیت
سیستم Static Mixer
سیستم فیلتر شنی
سیستم فیلترکربن اکتیو
سیستم تزریق آنتی اسکالانت
سیستم تزریق سدیم متا بیسولفیت
سیستم فیلتر کارتریج
سیستم های ترزیق مواد شیمیایی

ﻓﯿﻠﺘﺮاسیون شنی و ﮐﺮﺑﻦ اﮐﺘﯿﻮ ﺑﻌﻨﻮان ﺑﺨﺸﯽ از ﺳﯿﺴﺘﻢ ﭘﯿﺶ ﺗﺼﻔﯿﻪ ي واﺣﺪ اﺳﻤﺰ ﻣﻌﮑﻮس RO

2-سیستم تصفیه
در این مرحله جهت حذف یونها و کاهش مواد محلول (TDS) ، از سیستم غشایی اسمز معکوس RO ، استفاده خواهد شد.

سیستم تصفیه آب اسمز معکوس (RO)
[/fusion_text][fusion_text]3-ایستگاه پمپاژ و خطوط انتقال آبهای تصفیه شده:
سیستم ترزیق سود

 

مجتمع فولاد غرب آسیا

تامین آب صنعتی و دمین مورد نیاز پروژه ی فولاد غرب آسیا
شرکت فولاد غرب آسيا در سال 1383 جهت اجرای پروژه نورد ورق سرد به ظرفيت 550،000 تن در استان قم، 30 کيلومتري شهرستان دليجان تاسيس شده است. مبنی بر نیاز این شرکت به آب صنعتی و فوق خالص، سیستم تصفیه اب به روش اسمز معکوس(RO) توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش به صورت EPC طراحی و راه اندازی شده است.اين سیستم تصفیه شامل دستگاه توليد آب صنعتي به ظرفيت 82 متر مكعب بر ساعت و با راندمان 90% با TDS حداکثر 100ppm می باشد كه آب مورد نياز واحد هاي برج خنک کننده، تولید بخار، شستشوی الکترولیتیکی، بازیافت اسید و اسیدشویی را فراهم مي كند. سیستم توليد آب فوق خالص (DM) با ظرفيت 7.5 متر مكعب بر ساعت و راندمان %55 با TDS صفر، آب فوق خالص جهت تعمیرات غلتک و توليد هيدروژن را تامين مي كند.

سیستم تصفیه آب از ۲ بخش کلی تشکیل شده است:

1- پیش تصفیه
جريان خوراك ورودي، جهت اصلاح پارامتر هاي فيزيكي، شيميايي و بيولوژيكي آب به دليل محدوديت هاي طراحي سيستم هاي تصفيه غشايي ابتدا وارد قسمت پيش تصفيه مي شود.

2- تصفیه
اسمز معکوس (RO) پيشرفته ترين روش تصفيه آب می باشد كه در اين فرايند آب با فشار از يك سري غشا نيمه تراوا عبور داده مي شود. اين فشار اسمزي از فشار اسمز طبيعي بيشتر است در نتيجه مولكول هاي كوچكتر از منافذ غشا عبور مي كنند در حالي كه مولكول هاي بزرگتر همانند يون ها، مواد آلي، ميكروارگانيسم ها و جامدات معلق قادر به عبور از غشا نيستند. در سيستم RO جريان ورودي يا خوراك به دو جریان آب تصفيه شدو پساب غليظ تبديل مي شود.

مجتمع جهان فولاد سیرجان

تامین آب صنعتی و شرب مورد نیاز پروژه ی احیا مستقیم جهان فولاد سیرجاناقدامات بسیاری در حوزه معدن و صنایع معدنی در استان کرمان انجام شده است که به بهشت زمین شناسی معروف می باشد. با توجه به وجود ۵۰ درصد ذخایر سنگ آهن کشور در این استان و بالاخص در منطقه سیرجان، مجتمع جهان فولاد در این منطقه احداث شده است. مجتمع جهان فولاد سیرجان از احیای مستقیم سنگ آهن تا تولید قطعات فولادی طویل را در لیست برنامه‌هایش قرار داده است. در این میان واحد احیای مستقیم 1، راه‌اندازی شده است. هزار تن درسال آهن اسفنجی به روش احیاء مستقیم میدرکس تولید می شود که در این روش به منظور خنک کردن گاز احیا قبل از ورود به کوره، پالایش گاز احیا بعد از عبور از کوره، خنک کردن آهن اسفنجی خروجی از کوره و هم چنین در قسمت ماشین آلات مانند کمپرسور، فن و oil cooler نیاز به آب صنعتی می باشد. طبق نیاز فولاد سیرجان به آب صنعتی و شرب، شرکت آبسان پالایش با دارا بودن کادر فنی و مهندسی مجرب به عنوان طراح و مجری پروژه تصفیه آب انتخاب شده است. در این پروژه احداث ایستگاه پمپاژ، احداث سوله سیستم تصفیه آب WTP-RO، سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس BWRO و خطوط انتقال آب تصفیه شده راه اندازی و بهره برداری شده است.دور نمای پروژهاین تصفیه خانه، در مجتمع جهان فولاد سیرجان، کیلومتر 70 جاده سیرجان شیراز واقع شده است که آب صنعتی و شرب مورد نیاز مجتمع صنایع فولاد را تامین می کند. داده های مورد نیاز طراحی با توجه به طرح مجتمع جهان فولاد سیرجان توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش استحصال گردید.

شرح فعالیتبه منظور تامین آب صنعتی و شرب مجتمع جهان فولاد سیرجان، شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش، سیستم تصفیه آب به روش RO را راه اندازی و اجرا کرده است. طراحی و راه اندازی سیستم RO بر مبنای آنالیز آب خام ورودی TDS:4000ppm می باشد و ظرفیت 240 متر مکعب در ساعت آب تصفیه شده جهت مصارف صنعتی و شرب تامین می شود. سیستم تصفیه آب از2 بخش کلی تشکیل شده است:

1-پیش تصفیه

پیش تصفیه آب خام ورودی جهت تامین آب مورد نیاز ورودی سیستم RO با کیفیت و ضوابطی که شرکت سازنده ممبران مشخص می نماید طراحی شده است. مراحل پیش تصفیه به صورت زیر است:

سیستم ترزیق کلر
فیلتر شنی
سیستم ترزیق متا بی سولفیت سدیم
فیلتر کربن اکتیو
سیستم ترزیق آنتی اسکالانت
میکروفیلتراسیون با قطر منافذ 5 میکرون

فیلتر شنی بعنوان بخشی از پیش تصفیه سیستم اسمز معکوس (RO)

-تصفیه

در این فرایند آب با فشار از یک سری غشاء نیمه تراوا عبور داده می شود و در نتیجه مولکول های کوچکتر (آب بدون املاح) از منافذ غشاء عبور می کند در حالی که مولکولهای بزرگتر قادر به عبور از غشاء نیستند و سپس در جریانی جانبی از کنار غشاء عبور و دفع می گردند.

سیستم تصفیه آب اسمز معکوس (RO)

 

مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو

تامین آب مورد نیاز صنعت فولاد در مجتمع صنعتی و معدنی چادر ملو

آب در خاورمیانه به خصوص حاشیه خلیج فارس و کویر مرکزی فلات ایران یکی از با ارزش ترین منابع طبیعی به شمار می رود. بحران آب یک مشکل بزرگ در اکثر کشورهای این ناحیه است. مجتمع سنگ آهن چادر ملو یک مجموعه ی معدنی عظیم در مقیاس جهانی است در قلب کویری فلات ایران است و سنگ آهن تولیدی این مجتمع توسط یک خط راه آهن اختصاصی به اروپا، شرق آسیا و مجمع های فولادی زیادی در خاورمیانه ارسال می شود.
نیاز شدید به آب به دلیل توسعه ی روز افزون این مجتمع معدنی با عث شد تا طرح های زیادی برای تامین آب این مجتمع کویری مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی گزینه های همچون شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس و انتقال آب از سرشاخه های رودخانه ی عظیم کارون، در نهایت پروژه ی نمک زدائی از منابع آب های بسیار شور زیرزمینی در شعاع 60 کیلومتری مجتمع واقع در حاشیه کویر لوت، توسط شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش به انجام رسید.

این تصفیه¬خانه در منطقه¬ی کویری و کم آب چادرملو واقع شده است و یکی از بزرگترین تصفیه خانه های آب در منطقه به شمار می¬رود. داده های مورد نیاز طراحی با توجه به طرح توسعه مجتمع پیش بینی نیازهای آتی، و مطالعه ی کیفیت آب در یک گستره ی زمانی مطابق با سال آبی و یگ گستره ی مکانی به شعاع 60 کیومتر در حوزه ی آبریز دشت سپیدان توسط دپارتمان آب شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش استحصال گردید.

در راستای اصول مندرج در خط مشی توسعه ی پایدار مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو، میزان برداشت از حوضه ی آبریز دشت سپیدان با در نظر گرفتن میزان بارش سالانه و مقدار تغذیه آبخوان تعیین گردید.

شرح فعالیت با توجه به نیاز مجتمع صنعتی چادرملو به افزودن 27000 متر مکعب آب صنعتی به میزان جریان آب مصرفی موجود، شرکت آبسان پالایش برنامه ی توسعه سبز را مبتنی بر شاخص های توسعه ی پایدار در 4 فاز ارائه نمود. هدف برنامه ی توسعه ی سبز استفاده ی بهینه از منابع آب موجود است. پیاده سازی این برنامه باعث شد تا تمام نیاز فعلی و آتی مجتمع به آب برآورده شود درحالیکه، برداشت آب از منابع زیرزمینی دشت سپیدان در حد ثبات هیدرولوژیکی سطح آبخوان باقی بماند. کلیت بدست آمده از طرح ارائه شده توسط آبسان پالایش یه شرح زیر نشان داده شد.

• طراحی و اجرای سیستم BWRO با میزان بازیافت 67%
• طراحی و اجرای سیستم SWRO با میزان بازیافت 60%
• طراحی سیستم بدون پساب ZLD جهت بازیافت 99% پساب
• بازدهی کل سیستم 99% درصد

فاضلاب های تولیدی شامل فاضلاب های بهداشتی و صنعتی می باشند. این نوع فاضلاب ها حاوی آلودگی های مختلفی چون آلوودگی های بیولوژیکی و میکروبی می باشند که در صورت تخلیه به محیط زیست، مشکلات فراوانی از جمله انتشار بو و آلودگی های میکربی در آب های زیرزمینی، رشد و تکثیر جلبک ها در محیط های آبی و همچنین تهدید حیات ماهی ها و آبزیان در نتیجه کاهش اکسیژن محلول در آب را به دنبال خواهد داشت.
تصفیه خانه های شرکت آبسان پالایش به دو دسته صنعتی و بهداشتی (انسانی) تقسیم بندی می شوند. این تصفیه خانه ها بسته به نوع و کیفیت فیزیکی و شیمیایی فاضلاب و پساب شامل واحدهای مختلفی می باشد. شرکت آبسان پالایش این تصفیه خانه ها رابرای حجم های پایین به صورت پکیج از جنس های فلزی ، پلی اتیلنی یا فایبرگلاسی و برای حجم های بالا به صورت بتنی به همراه ساختمانهای جانبی مربوط به EPC طراحی و اجرا می نماید.
ویژگی های پکیج های ساخت شرکت آبسان پالایش کاربرد در پالایش فاضلاب های شیمیایی، بهداشتی و صنعتی با بار آلودگی پایین، متوسط و بالا
– سهولت راهبری و نگهداری با توجه به تجهیزات بکار رفته
– نیاز به فضای کم جهت احداث تصفیه خانه علیرغم افزایش بازدهی سیستم
– امکان اجرای سیستم به صورت پیش ساخته و یا بتی در محل
– عملکرد مناسب سیستم در تامین استانداردهای زیست محیطی در پساب خروجی
– قابلیت طراحی سیستم برای استفاده مجدد از پساب خروجی در صنعت
– ارزان، قابل حمل و کم حجم از نظر اشغال فضا
– راهبری آسان به دلیل مجهز بودن به تابلو برق اتوماتیک و سیستم PLC
– استفاده از روشهای تلفیقی هوازی – بی هوازی برای تصفیه فاضلابهای صنعتی
کاربردها : – شهرک ها – صنایع دارویی و بهداشتی
– برج ها و مجتمع های مسکونی – صنایع شیمیایی و پتروشیمی
– مراکز اداری و تجاری – صنایع نساجی
پارک ها و مراکز تفریحی – صنایع غذایی و تکمیلی
– پادگان های نظامی – سکوهای نفتی
– بیمارستان ها – نیروگاه ها
ازجمله روش های تصفیه فاضلاب با استفاده ازپکیج تصفیه فاضلاب پیش ساخته که به نوع فاضلاب بستگی دارد عبارتند از:- پکیج تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال با روش هوادهی گسترده یا عمقی
– پکیج تصفیه فاضلاب به روش فرآیند IFAS
– پکیج تصفیه فاضلاب به روش فرآیند MBBR
– پکیج تصفیه فاضلاب به روش فرآیند SBR
– پکیج تصفیه فاضلاب به روش فرآیند AGAR
– تصفیه فاضلاب به روش صافی چکنده یا بیو تاور
– پکیج تصفیه فاضلاب به روش دیسک بیولوژیکی گردان یا RBC
– پکیج تصفیه فاضلاب به روش فرآیند MBR
جدول مشخصات پکیج لجن فعال تصفیه فاضلاب (هوادهی گسترده) ساخت شرکت مهندسی آبسان پالایش

ردیف

مدل پکیج تصفیه

ظرفیت بر اساس دبی

ظرفیت بر اساس جمعیت معادل خانگی

ظرفیت بر اساس جمعیت معادل اداری

1

 AP-EX 05

 5 m3/Day

20تا 30نفر  

100 نفر  

2

 AP-EX 7.5

7.5 m3/Day

30تا 50نفر

150نفر

3

AP-EX 10

10 m3/Day

50تا 60نفر

 200 نفر

4

AP-EX 15

15 m3/Day

60تا 75نفر

300نفر

5

AP-EX 20

20 m3/Day

75تا 120نفر

400 نفر

6

AP-EX 25

25 m3/Day

125تا150نفر

 500 نفر

7

AP-EX 30

30 m3/Day

150تا175نفر

600 نفر

8

AP-EX 35

35 m3/Day

175تا200نفر

700نفر

9

AP-EX 40

40 m3/Day

200تا250نفر

800 نفر

10

AP-EX 50

50 m3/Day

250تا300نفر

1000 نفر

11

AP-EX 60

60 m3/Day

300تا400نفر

1200 نفر

12

AP-EX 75

75 m3/Day

375تا500نفر

1500  نفر

13

ظرفیتهای بالای 100 متر مکعب در شبانه روز بصورت مدولار ارائه می گردد.