خط باریک قرمز

فیلم مستند داستانی «خط باریک قرمز» به کارگردانی فرزاد خوشدست که سال گذشته موفقیت های مختلفی در جشنواره‌های داخل و خارج کسب کرده و قرار بود نوروز امسال اکران شود، درنهایت با پایان‌بندی متفاوت از نسخه جشنواره‌ای، اکران خود را از دوشنبه ۶ مرداد در سینماهای «هنروتجربه» آغاز می کند.

در آستانه اکران همچنین پوستر جدید فیلم با طراحی مهدی رایگانی رونمایی شد.

طراح پوستر فیلم سعی کرده بیشتر به حال و هوای اصلی و محتوای دراماتیک و پرکشش فیلم نزدیک شود تا مخاطب پیش از ورود به سالن های سینما بیشتر در فضای فیلم قرار بگیرد؛ فیلمی که باعث شد یک اعدام کمتر شود و میلاد یکی از نوجوانان در آستانه اعدام، مورد عفو قرار گرفت. همچنین این اثر توانست

باعث تغییر زندگی عده ای مجرم نوجوان دیگر شود.

 

در این مستند داستانی، توماج دانش بهزادی در کنار فرهاد اصلانی، هنگامه قاضیانی، امیر دژاکام، افشین هاشمی، آرش آبسالان، یاسر خاسب و نوجوانان کانون اصلاح و تربیت حضور دارند.

«خط باریک قرمز» در آخرین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر برنده جایزه نت‌پک (شبکه توسعه سینمای آسیا اقیانوسیه) شد و نماینده سینمای مستند ایران در آخرین دوره جوایز آسیا پاسیفیک بود و همچنین برنده چهار جایزه در سینماحقیقت و فیلم منتخب جشنواره پوسان و… نیز است.

«خط باریک قرمز» داستان یک گروه مجرم نوجوان در یک زندان است که با کمک چند مربی بازیگری تصمیم می‌گیرند یک نمایش را روی صحنه ببرند و ناگفته های زندگی خود را از این طریق بیان کنند تا اگر این نمایش موفق بود به این بهانه و برای اجرا در جشنواره بین المللی تئاتر فجر از زندان خارج شوند، اما تعدادی از آنها برای روز اجرا، نقشه فرار می کشند…

تهیه کنندگان این فیلم نگار اسکندرفر و فرزاد خوشدست هستند.

Absun Palayesh

Absun Palayesh

تیزر «خط باریک قرمز» رونمایی شد/ یک اعدام کمتر!

بازدید نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

بازدید نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، شهردار و مدیر عامل آب و فاضلاب شهر مشهد و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی از تصفیه خانه سپتاژ مشهد و اظهار رضایت از روند اجرایی پروژه

پروژه سپتاژ

تصویر 1

پروژه سپتاژ

تصویر 2

پروژه سپتاژ

تصویر 3

پروژه سپتاژ

تصویر 4

پروژه سپتاژ

تصویر 5

پروژه سپتاژ

تصویر 6

نمایشگاه بین المللی فولاد 1399

از شما بزرگواران ارجمند دعوت می شود از غرفه “شرکت مهندسی آبسان پالایش” در نمایشگاه فولاد، واقع در جزیره زیبای کیش بازدید بعمل آورید.

تاریخ برگزاری: 14  الی 17  مهر ماه 

   ساعت بازدید 17 الی 22

پیشاپیـش مقدمتان را گرامـی مـی داریـم.

پیدایش دریاچه ها در کره زمین

این پکیج بخشی از پروژه استفاده مجدد پساب بهداشتی به آب قابل مصرف شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا می باشد، که طی هفته ی گذشته پس از انجام بازرسی های نهایی در کارخانه ساخت و تولید، تحویل کارفرمای محترم گردید.
پکیج مذکور در ابعاد محدود و منطبق با خواست کارفرما بر روی فریمها و ساپورتهای تقویت شده و با قابلیت و امکان جابجایی در سایتهای مختلف بهره برداری (Mobile) طراحی و ساخته شده است و تمام تجهیزات و اجزا از طریق سیستم ابزار دقیق و اتوماسیون بصورت تمام اتوماتیک، از طریق Touch Panel کنترل و راهبری می گردد.
شایان ذکر است علیرغم فشردگی قرارگیری اجزاء با توجه به جانمایی دقیق تجهیزات، کلیه تمهیدات در خصوص راهبری و بهره برداری آسان در طرح و پروژه ی مذکور توسط تیم فنی و اجرایی شرکت مهندسی آبسان پالایش درنظر گرفته شده است که مورد توجه و تایید کارفرما و بهره بردار محترم نیز قرار گرفته است.

جناب آقای دکتر مهدی جهانگیری، در جریان بازدید از روند اجرای احداث آب شیرین کن و تصفیه خانه ی آب فولاد بافت ضمن اشاره به شرایط فورس ماژور ای پروژه، از تلاش های انجام شده جهت پیشبرد به موقع عملیات اجرای طرح تقدیر کرد. ایشان با تاکید بر شرایط دشوار شرکت های پیمانکار در نوسانات اقتصادی فعلی، فعالیت های انجام شده در تامین و اجرای به موقع پروژه تصفیه خانه ی فولاد بافت را از اقدامات در خور تمجید شرکت آبسان پالایش ارزیابی کرد.

دکتر مهدی جهانگیری فناوری شیرین سازی آبهای شور را راهکاری موثر نه تنها برای بقای صنایع بلکه برای توسعه ی کشاورزی و حل مشکل شور شدن منابع آبهای زیر زمینی استان کرمان ارزیابی کردند. ایشان همچنین به عنوان یک فعال اقتصادی در بخش خصوصی از توانمندی یک شرکت ایرانی در اجرای پروژه هایی از این دست ابراز امیدواری کردند و توفیق این شرکت فناور ایرانی را در پروژه های برون مرزی آرزو کردند.

گفتنی است پروژه آب شیرین کن و تصفیه خانه ی آب فولاد بافت با ظرفیت تولید روزانه 120 هزار متر مکعب از جمله زیرساخت های کلیدی طرح عظیم فولاد بافت است که به دست متخصصین شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش طراحی شده و در حال اجراست. این پروژه پیش از نیمه ی اسفند ماه سال جاری آماده ی بهره برداری خواهد شد.

در حاشیه بیست و یکمین سمپوزیوم فولاد، رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران جناب آقای دکتر نجفی زاده ضمن بازدید از دستاوردها و توانمندی های شرکت آبسان پالایش در صنعت آب و بازیافت پساپ بر لزوم بهره گیری حداکثری از توان شرکت های پیشگام ایرانی در اعتلای صنعت فولاد تاکید نمودند. ایشان همچنین در مذاکرات صورت گرفته با مدیران ارشد این شرکت ضمن تقدیر از تلاش های شرکت آبسان پالایش در خط مقدم مبارزه با بحران آب، حضور فعال تحقیق و توسعه را در این شرکت ملموس خوانده و در ادامه گسترش بیشتر اقدامات و فعالیت های دانش بنیان در وضعیت فعلی بازار توصیه نمودند.

ایشان شرکت خوش نام آبسان پالایش را نمونه ای از یک شرکت موفق ایرانی با رویکردی جهانی قلمداد نموده و توفیق بیش از پیش این شرکت را در عرصه بین المللی آرزو نمودند .

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر نجفی زاده علاوه بر حسن شهرت در صنعت کشور، در عرصه علمی نیز از چهره های شناخته شده ی علمی ایران در جهان بوده و در سال2014 به عنوان استاد برتر جهان در یک درصد برتر دانشمندان انتخاب شدند .