بازدید نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

بازدید نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، شهردار و مدیر عامل آب و فاضلاب شهر مشهد و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی از تصفیه خانه سپتاژ مشهد و اظهار رضایت از روند اجرایی پروژه

پروژه سپتاژ

تصویر 1

پروژه سپتاژ

تصویر 2

پروژه سپتاژ

تصویر 3

پروژه سپتاژ

تصویر 4

پروژه سپتاژ

تصویر 5

پروژه سپتاژ

تصویر 6

نمایشگاه بین المللی فولاد 1399

از شما بزرگواران ارجمند دعوت می شود از غرفه “شرکت مهندسی آبسان پالایش” در نمایشگاه فولاد، واقع در جزیره زیبای کیش بازدید بعمل آورید.

تاریخ برگزاری: 14  الی 17  مهر ماه 

   ساعت بازدید 17 الی 22

پیشاپیـش مقدمتان را گرامـی مـی داریـم.

پیدایش دریاچه ها در کره زمین

این پکیج بخشی از پروژه استفاده مجدد پساب بهداشتی به آب قابل مصرف شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا می باشد، که طی هفته ی گذشته پس از انجام بازرسی های نهایی در کارخانه ساخت و تولید، تحویل کارفرمای محترم گردید.
پکیج مذکور در ابعاد محدود و منطبق با خواست کارفرما بر روی فریمها و ساپورتهای تقویت شده و با قابلیت و امکان جابجایی در سایتهای مختلف بهره برداری (Mobile) طراحی و ساخته شده است و تمام تجهیزات و اجزا از طریق سیستم ابزار دقیق و اتوماسیون بصورت تمام اتوماتیک، از طریق Touch Panel کنترل و راهبری می گردد.
شایان ذکر است علیرغم فشردگی قرارگیری اجزاء با توجه به جانمایی دقیق تجهیزات، کلیه تمهیدات در خصوص راهبری و بهره برداری آسان در طرح و پروژه ی مذکور توسط تیم فنی و اجرایی شرکت مهندسی آبسان پالایش درنظر گرفته شده است که مورد توجه و تایید کارفرما و بهره بردار محترم نیز قرار گرفته است.

جناب آقای دکتر مهدی جهانگیری، در جریان بازدید از روند اجرای احداث آب شیرین کن و تصفیه خانه ی آب فولاد بافت ضمن اشاره به شرایط فورس ماژور ای پروژه، از تلاش های انجام شده جهت پیشبرد به موقع عملیات اجرای طرح تقدیر کرد. ایشان با تاکید بر شرایط دشوار شرکت های پیمانکار در نوسانات اقتصادی فعلی، فعالیت های انجام شده در تامین و اجرای به موقع پروژه تصفیه خانه ی فولاد بافت را از اقدامات در خور تمجید شرکت آبسان پالایش ارزیابی کرد.

دکتر مهدی جهانگیری فناوری شیرین سازی آبهای شور را راهکاری موثر نه تنها برای بقای صنایع بلکه برای توسعه ی کشاورزی و حل مشکل شور شدن منابع آبهای زیر زمینی استان کرمان ارزیابی کردند. ایشان همچنین به عنوان یک فعال اقتصادی در بخش خصوصی از توانمندی یک شرکت ایرانی در اجرای پروژه هایی از این دست ابراز امیدواری کردند و توفیق این شرکت فناور ایرانی را در پروژه های برون مرزی آرزو کردند.

گفتنی است پروژه آب شیرین کن و تصفیه خانه ی آب فولاد بافت با ظرفیت تولید روزانه 120 هزار متر مکعب از جمله زیرساخت های کلیدی طرح عظیم فولاد بافت است که به دست متخصصین شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش طراحی شده و در حال اجراست. این پروژه پیش از نیمه ی اسفند ماه سال جاری آماده ی بهره برداری خواهد شد.

در حاشیه بیست و یکمین سمپوزیوم فولاد، رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران جناب آقای دکتر نجفی زاده ضمن بازدید از دستاوردها و توانمندی های شرکت آبسان پالایش در صنعت آب و بازیافت پساپ بر لزوم بهره گیری حداکثری از توان شرکت های پیشگام ایرانی در اعتلای صنعت فولاد تاکید نمودند. ایشان همچنین در مذاکرات صورت گرفته با مدیران ارشد این شرکت ضمن تقدیر از تلاش های شرکت آبسان پالایش در خط مقدم مبارزه با بحران آب، حضور فعال تحقیق و توسعه را در این شرکت ملموس خوانده و در ادامه گسترش بیشتر اقدامات و فعالیت های دانش بنیان در وضعیت فعلی بازار توصیه نمودند.

ایشان شرکت خوش نام آبسان پالایش را نمونه ای از یک شرکت موفق ایرانی با رویکردی جهانی قلمداد نموده و توفیق بیش از پیش این شرکت را در عرصه بین المللی آرزو نمودند .

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر نجفی زاده علاوه بر حسن شهرت در صنعت کشور، در عرصه علمی نیز از چهره های شناخته شده ی علمی ایران در جهان بوده و در سال2014 به عنوان استاد برتر جهان در یک درصد برتر دانشمندان انتخاب شدند .

🔹در تصویرجناب آقای مهندس حسن جبلی – از پیشکسوتان سابق فولاد مبارکه اصفهان و مشاور ارشد شرکت مهندسی آبسان پالایش در حال ارائه توضیحات به رئیس هیات عامل ایمیدرو و هیات همراه می باشد .

🔹 غرفۀ شرکت آبسان پالایش در نخستین روز برپایی نمایشگاه بین‌المللی فولاد در سالنA ، میزبان بسیاری از مدیران عالی‌رتبۀ فولاد از جمله رئیس هیات عامل ایمیدرو ، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد و جمعی از مدیران ارشد فولادی بود، که از آخرین دستاوردهای آبسان پالایش طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی در زمینۀ بازیافت پساب و استفاده مجدد از تولید آب صنعتی، احداث تصفیه خانه های آب و فاضلاب، ابنیه، سازه های هیدولیکی، خطوط انتقال، ایستگاه های پمپاژ و … سخن گفتند. همچنین غرفۀ آبسان پالایش شاهد حضور بسیاری از متخصصان داخلی و خارجی فولادی بود که در زمینۀ آخرين فن‌آوري‌ها، راه کارهای محیط زیست و … مذاکره کردند و پیشنهاداتی در زمینه‌ ” بازیافت پساب، استفاده مجدد از تولید آب صنعتی ، تصفیه خانه هاي آب و فاضلاب، مشاوره و تامين قطعات و راه حل‌های مالی و سرمایه‌گذاری، همکاری‌های بین‌المللی و تأمین‌کنندگان و …” در غرفه آبسان پالایش به گفت‌وگو پرداختند.

جناب آقای مهندس سید حسین هاشمی قائم مقام محترم وزیر کشور ضمن بازدید از دستاوردهای فنی و توان مهندسی شرکت آبسان پالایش بر لزوم حمایت دستگاه عظیم دیپلماسی کشور از صادرات خدمات و محصولات مهندسی تاکید کرد. ایشان همچنین با ابراز خرسندی از توسعه فناوری های شیرین سازی آب دریا و بازیافت پساب به دست متخصصین ایرانی، این شرکت را نمونه ای از جامعه پویای مهندسی کشور قلمداد کرده و به تعهد مجموعه دولت در حمایت از این جامعه مولد و درون زا تاکید کرد.

قائم مقام محترم وزیر کشور و هیئت همراه در ادامه ی این بازدید با تعدادی از پروژه های این شرکت در زمینه بازیافت پساب های شهری و صنعتی آشنا شدند و ضمن تمجید از ظرفیت ها و قابلیت های شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش، همراهی اینگونه شرکت ها را در ارائه راهکار جهت حل بحران آب خواستار شدند. ایشان بحران آب را از بعد امنیت، مسئله ای بسیار مهم برای وزارت کشور عنوان کردند و همراهی شرکت های صاحب فناوری با وزرات کشور را در موضوع مبارزه با بحران آب از جمله مسئولیت های اجتماعی اینگونه سازمان ها برشمردند.

گفتنی است جناب آقای مهندس سید حسین هاشمی علاوه بر عهده داری مسئولیت در سمت قائم مقام وزیر کشور بیش از دو دهه نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و یک دوره استانداری استان تهران را در کارنامه خود دارند.

نمایشگاه بین المللی فولاد 1397

از شما بزرگواران ارجمند دعوت می شود از غرفه “شرکت مهندسی آبسان پالایش” در بیست و یکمین دوره نمایشگاه های بین المللی سمپوزیوم فولاد، واقع در سالن A غرفه شماره 89 بازدید بعمل آورید.

تاریخ برگزاری: 30 بهمن ماه الی 1 اسفند 1397              

   ساعت بازدید 9 الی 17

پیشاپیـش مقدمتان را گرامـی مـی داریـم.

ایران با 9.3 درصد نفت و 18.2 درصد از گاز کره زمین بزرگترین دارنده ی ذخایر هیدروکربوری دنیا است و با توجه به محدودیت های اخیر در صادرات و به تبع آن برداشت منابع نفتی، این ذخایر احتمالا آخرین منابع هیدروکربوری و نیرومحرکه اقتصاد جهان در دهه های پیش رو باقی خواهد ماند؛ از این حیث نمایشگاه سالانه ی بین المللی نفت و گاز ایران یکی از مهمترین رویدادهای جهانی در حوزه انرژی به شمار می رود. در این راستا شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش قدرتمند تر از گذشته با معرفی ده ها فناوری جدید در حوزه بازیافت پساب های شهری و صنعتی و شیرین سازی آب دریا، در همراهی با با بزرگترین شرکت های بین المللی ایرانی و بزرگترین دارندگان فناوری های دنیا در این نمایشگاه حضور یافته است.

همکاران ما در غرفه شماره 287 سالن 10 و 11، صمیمانه مشتاق معرفی این دستاوردهای فنی به صاحبان صنایع و متخصصین حوزه نفت و گاز می باشند.