Revolution Slider Error: Slider with alias new not found.
Maybe you mean: 'latestpost' or 'addres'
شرکت آبسان پالایش کمک های خود را برای حل مشکل آب در ایران ارائه می دهد.
شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش پیشگام در صنعت آب ایران، دارای سوابق ارزشمندی در بازیافت پساب های شهری و صنعتی، احداث مجتمع های آبشیرین کن و تصفیه خانه های آب و فاضلاب برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، معادن، فولاد، نیروگاه ها و … به صورت EPC می باشد و قادر است انواع پروژه ها را در قالب قراردادهای EPCF، BOO و BOT به انجام برساند. همچنین توانسته با اتکا به توان مهندسان داخلی و شرکای جهانی در سایر زمینه های مکمل صنعت آب از قبیل زیرساخت، ابنیه، سازه های هیدرولیک، خطوط انتقال، ایستگاه های پمپاژ، برج های خنک کننده، برق و اتوماسیون نیز پروژه هایی عظیمی را اجرا نماید. ارائه ی خدمات آزمایشگاهی، تامین تجهیزات، تعمیرات و بهره برداری نیز از سایر توانمندی های این شرکت می باشد
در باره ی ما
زمینه های فعالیت

تصفیه خانه ها

شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش با سالها تجرته در زمینه ی مهندسی، مشاوره، طراحی فرآیند، ساخت و اجرای تصفیه خانه های آب و فاضلاب افتخار دارد تا خدمات ذیل را به مشتریان خود عرضه نماید.

پیشرفته ترین روش تصفیه آب، روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis ) می‌باشد که در این فرایند آب با فشار از یک سری غشاء نیمه تراوا (Semi Permeable Membrane ) عبور داده می‌شود.

زیرساخت و ابنیه

ابنیه و زیر ساخت جزء جدایی ناپذیر از هر تصفیه خانه است. شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش با بهره گیری از تیمی کارآمد و تکیه بر تجربه خود توانسته است این شاخه از زمینه های فعالیت خود را همپای بزرگترین شرکت های زیرساخت کشور به پیش ببرد.

ساخت انواع سوله های اختصاصی تصفیه خانه های آب با رعایت ظوابط ایمنی مختص و شرایط بهره برداری از تصفیه خانه های آب، توانمندی در ساخت انواع سازه های هیدرولیکی و آبی از قبیل تاسیسات آبگیری از دریا جهت آب شیرین کن ها، تونل های انتقال آب و تاسیسات از جمله خدمات تکمیلی است که آبسان پالایش آنها را به صورت تخصصی ارائه می نماید.

مخازن و سازه های آبی

مهندسی، مشاوره، طراحی و ساخت مخازن بتنی و سازه های هیدرولیکی یکی از زمینه های تکمیلی فعالیت شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش می باشد. در این راستا این شرکت با تکیه بر دانش فنی نیروهای مجرب خود و همچنین استفاده از دانش شرکت ها مهندسی مشاور بین المللی قادر است تا خدمات ذیل را به مشتریان خود عرضه نماید.

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

شبکه و خطوط انتقال

مهندسی، اجرا و سرمایه گذاری در پروژه های شبکه و خطوط انتقال آب و فاضلاب یکی از زمینه های تکمیلی فعالیت شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش است. تعامل با شرکت های مشاور بین المللی، آبسان پالایش را قادر ساخته است تا بتواند گستره وسیعی از نیازهای مشتریان خود را به خدمات اتنقال و توزیع آب پوشش دهد.

خدمات نوینی مانندد مهندسی مجدد شبکه های فرسوده در کنار روشهای جدید لوله گذاری حفاری بدون ترانشه سبد خدمات و محصولات آبسان پالایش را به کاملترین و نوین ترین در صنعت آب ایران تبدیل کرده است.

برج های خنک کننده

شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش با سالها تجربه در زمینه مهندسی و ساخت سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، افتخار دارد تا خدمات ذیل را در زمینه ی برج های خنک کننده و مدارات خنک سازی به مشتریان خود عرضه نماید.

Your Content Goes Here

بهره برداری و تعمیرات

بهره برداری و تعمیرات یکی از زمینه های جانبی فعالیت شرکت فنی و مهندسی آبسان پالایش است که با تکیه بر توانمندی های بی شمار این شرکت در زمینه مهندسی، تامین تجهیزات و ساخت توانسته است گستره ی وسیعی از خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه نماید.
  • بهره برداری از تصفیه خانه های آب و آب شیرین کن
  • بهره برداری از تصفیه خانه های فاضلاب
  • بهره برداری از خطوط انتقال و ایستگاه های پمپاژ
پیشگام در صنعت آب ایران با
ارائه فرآیندهای پیشرفته ی تصفیه آب و فاضلاب
محصولات و فرآیندها
بیش از 189 پروژه احداث تصفیه خانه
برای صنایع راهبردی کشور
اهم پروژه ها
بزرگ ترین تولید کنندگان جهان را نزدیک تر آورده ایم ؛ تامین تجهیزات، قطعات یدکی و مواد مصرفی تعهد ماست
تامین تجهیزات
تصفیه خانه ی آب جهان فولاد سیرجان تمامی
نیاز های این مجتمع را به آب صنعتی برآورده می کند
مشاهد ه ی پروژه
محیطی پویا برای همکاری،
سازندگی، رشد و بالندگی
همکاری با ما
انجام آزمایشات تخصصی اتوپسی ممبران، آب و فاضلاب در
آزمایشگاه اتوپسی – آب و فاضلاب
آزمایشگاه اتوپسی – آب و فاضلاب
گالری تصاویر