بازدید رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران دکتر عباس نجفی زاده و هیات عامل از دستاورد ها و فن آوری های آبسان پالایش در صنعت آب و بازیافت پساب

/ / آخرین اخبار, اخبار

در حاشیه بیست و یکمین سمپوزیوم فولاد، رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران جناب آقای دکتر نجفی زاده ضمن بازدید از دستاوردها و توانمندی های شرکت آبسان پالایش در صنعت آب و بازیافت پساپ بر لزوم بهره گیری حداکثری از توان شرکت های پیشگام ایرانی در اعتلای صنعت فولاد تاکید نمودند. ایشان همچنین در مذاکرات صورت گرفته با مدیران ارشد این شرکت ضمن تقدیر از تلاش های شرکت آبسان پالایش در خط مقدم مبارزه با بحران آب، حضور فعال تحقیق و توسعه را در این شرکت ملموس خوانده و در ادامه گسترش بیشتر اقدامات و فعالیت های دانش بنیان در وضعیت فعلی بازار توصیه نمودند.

ایشان شرکت خوش نام آبسان پالایش را نمونه ای از یک شرکت موفق ایرانی با رویکردی جهانی قلمداد نموده و توفیق بیش از پیش این شرکت را در عرصه بین المللی آرزو نمودند .

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر نجفی زاده علاوه بر حسن شهرت در صنعت کشور، در عرصه علمی نیز از چهره های شناخته شده ی علمی ایران در جهان بوده و در سال2014 به عنوان استاد برتر جهان در یک درصد برتر دانشمندان انتخاب شدند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.