تقدیر جناب آقای دکتر مهدی جهانگیری از مدیریت و دست اندرکاران پروژه آب شیرین کن و تصفیه خانه ی فولاد بافت

/ / آخرین اخبار, اخبار

جناب آقای دکتر مهدی جهانگیری، در جریان بازدید از روند اجرای احداث آب شیرین کن و تصفیه خانه ی آب فولاد بافت ضمن اشاره به شرایط فورس ماژور ای پروژه، از تلاش های انجام شده جهت پیشبرد به موقع عملیات اجرای طرح تقدیر کرد. ایشان با تاکید بر شرایط دشوار شرکت های پیمانکار در نوسانات اقتصادی فعلی، فعالیت های انجام شده در تامین و اجرای به موقع پروژه تصفیه خانه ی فولاد بافت را از اقدامات در خور تمجید شرکت آبسان پالایش ارزیابی کرد.

دکتر مهدی جهانگیری فناوری شیرین سازی آبهای شور را راهکاری موثر نه تنها برای بقای صنایع بلکه برای توسعه ی کشاورزی و حل مشکل شور شدن منابع آبهای زیر زمینی استان کرمان ارزیابی کردند. ایشان همچنین به عنوان یک فعال اقتصادی در بخش خصوصی از توانمندی یک شرکت ایرانی در اجرای پروژه هایی از این دست ابراز امیدواری کردند و توفیق این شرکت فناور ایرانی را در پروژه های برون مرزی آرزو کردند.

گفتنی است پروژه آب شیرین کن و تصفیه خانه ی آب فولاد بافت با ظرفیت تولید روزانه 120 هزار متر مکعب از جمله زیرساخت های کلیدی طرح عظیم فولاد بافت است که به دست متخصصین شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش طراحی شده و در حال اجراست. این پروژه پیش از نیمه ی اسفند ماه سال جاری آماده ی بهره برداری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.